‘केवा-केवा एलान ङामी’ को म्युजिक भिडियो सार्वजनिक (भिडियौ सहित)

तामाङ प्रेम गी “केवा-केवा एलान ङामी” अर्थात को म्युजिक भिडियो शुक्रवार सार्वजनिक भएको छ । अडियो र भिडियो दुबैको उत्कृष्ट संगम रहेको उक्त म्युजिक भिडियो को- म्हेन्दो मिडिया हाउसद्वारा सार्वजनिक गरिएको हो ।

सुनिल मोक्तानले निर्देशन गरेको भिडियोमा मोडल तथा नायिका कृष्मा वाइबा र मोडल राजिव गोलेको दमदार अभिनय रहेको छ । भिडियोलाई अभिषेक माझीले खिचेका हुन् भने सम्पादन सुनिल मोक्तानले गरेका हुन । त्यस्तै सुशील तामाङको शब्द संगीतमा रहेको गित चर्चित गायिका जितु लोप्चन र गायक सुशील तामाङको सुमधुर आवाजले सजिएको छ । गीतको एरेन्ज सुक्र दोङले गरेका हुन भने मिक्सिङ दिपेश प्रधानले गरेका हुन ।

पछिल्लो केहि बर्ष यता तामाङ गीत संगितले निरन्तर रूपमा गुणात्मक फड्को मारिरहेको भए पनि गुणस्तरको पाटोमा प्रश्नहरू उब्जिनै रहेका छन । यहीं बीचमा सार्बजनिक भएको प्रेम गीत केवा केवा एलान ङामी टिमले भने प्रश्न उब्जाउने ठाउँ कतै दिइएको छैन भन्दा फरक पर्दैन ।

प्रतिकृय

प्रतिकृय