युमीन बनिन् ‘मिसेस नेपाल कल्चर २०२२’

‘मिसेस नेपाल कल्चर २०२२’ को उपाधि युमीन खत्रीले जितेकी छन् । ३७ प्रतियोगीलाई पछि पार्दै उनले शीर्ष उपाधि चुकेकी हुन् । शनिवार अबेर साँझ राष्ट्रिय नाचघर जमलमा आयोजित प्रतियोगितामा शुभेच्छा ढकाल राणा फष्टरनरअप, ज्योती दीक्षित सेकेन्ड रनरअप, सुस्मिता भण्डारी अधिकारी थर्डरअनर अप र मञ्जु पाठक फोर्थ रनर अप भए ।

युहान इन्टरनेसनल इभेन्ट्सले विवाहित महिलाहरूको अनुभव, परिपक्वता, सिकाइ अझ वृहत् र विस्तारित रूपमा समाज सामू ल्याएर उनीहरुको समग्र व्यक्तित्व विकास, आत्मविश्वास अभिवृद्धि र सशक्तिकरणमा योगदान पु¥याउने उदेश्यले आयोजित प्रतियोगितामा पब्लिक च्वाइस नीशा तिमल्सिना, पब्लिक च्वाइस रनरअप गीता भट्ट ओझा, भ्युवर्स च्वाइस मञ्जु पाठक, भ्युवर्स च्वाइस रनर अपनीशा आचार्य, मिसेु् ट्यालेन्ट  सुभेक्षा ढकाल राणा, म्यानेजमेन्ट च्वाइस नुरा ढुंगाना, मिसेन बेस्ट पर्सनालिटी मनिषा थापा, बेष्ट ड्रेस सुष्मिता भण्डारी, अधिकारी, बेष्ठ वाक सुजना शाही, मिसेस् फोटोजेनिक गंगा अधिकारी, बेस्ट स्माइल सुस्मिता भण्डारी अधिकारी, मिसेस् कञ्जिनालिटी  जयन्ती यादव, मिसेस कन्फिडेन्ट अनिता तण्डुकार, मोस्ट इन्टेलिजेन्ट युमिन खत्री, मोस्ट एक्टिभ काजल लोहियाले हात पारे ।

प्रतीक्षा घिमिरे, नीशा तिमल्सिना, जयश्वरी श्रेष्ठ, मनिषा पौडेल, प्रमिला खड्का, रमीता महर्जन, विद्या श्रेष्ठ, यशोधा जोशी, सुभेक्षा ढकाल राणा, सुजना शाही, अर्कना हुसेन, सारा राई, मञ्जु पाठक, अञ्जना पाण्डे, अञ्जना खालिङ राई, अनिता तण्डुकार, शोभा ढकाल, रचना भुजेल प्रधान, सपना खड्का, प्रतिज्ञा थापा, एलिना कार्की, मनिषा थापा, पायल अग्रवाल, सबी बज्राचार्य, कान्छी मैया खयामली, रेणु सिंह, जयन्ती यादव, नुरा ढुंगाना, प्रतिमा रौनियार, सुस्मिता भण्डारी अधिकारी, कमला भण्डारी, काजल लोहिया, निशा आचार्य, गंगा अधिकारी, नीशा भट्टराई, गीता भट्ट ओझा, ज्योती दिक्षीत, यूमिन खत्रीलाई प्रतियोगिताको आजीवन सद्भावना दुत समेत प्रदान गरिएको प्रतियोगितामा प्रथम मिस नेपाल रुबी राणालाई सम्मानार्थ ‘मिसेस् नेपाल कल्चर’को उपाधि समेत प्रदान गरिएको थियो ।

संगीता रौनियार, गजित विष्ट, नानी थापा, प्रशान्त ताम्राकार, लक्ष्मी भण्डारी निर्णायक रहेको प्रतियोगिताको कोरियोग्राफी रोजिन शाक्यले गरेका थिए । विभिन्न समुदायको कल्चर झल्किने मौलिक भेषभुषा समेत प्रतियोगिताले प्रदर्शन गरेको प्रतियोगिताको सांस्कृतिक मूल्य, मान्यता, मौलिक परिचयको महत्त्वलाई सम्वद्र्धन र प्रवद्र्धन गर्ने उद्देश्य रहेको आयोजक युहानका सञ्जिता श्रेष्ठले बताइन् ।

कार्यक्रमको म्यानेजमेन्ट निर्देशक सानु खानले हेरेको थिए । ‘विवाह संस्कार नेपाली सांस्कृतिक परिचयको अझ सबैभन्दा महत्त्वपूर्ण पक्षका रूपमा रहेको छ । यही परिचयमा अगाडि बढेका विवाहित महिलालाई ‘मिसेस  नेपाल कल्चर’ को सांस्कृतिक अभियानको रूपमा प्रस्तुत गर्न खोजएको हो’ खानले थपे । प्रतियोगिताका विजेताले शीर्ष उपाधिका साथमा दुई लाख बराबरको उपहारको अलवा बिभिन्न अवसर समेत प्राप्त गरेका छन् ।

प्रतिकृय

प्रतिकृय